Bu albümü nasıl buldunuz?
BeğenmedimBeğendim
 beğendim 
 5 oy 
 beğenmedim 
 11 oy 

Betül Demir – Süper

Son dönemin en iyi kadın vokallerden biri olan Betül Demir “Süper” isimli yeni albümünü tamamladı. Albümün ilk klibi, albümün prodüktörü olan Sude Bilge Demir imzası taşıyan “Süper” isimli şarkıya çekildi. Şarkının düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait. Ceceli, albümdeki aranjör kimliğinin yanında, “Bir Ara” isimli şarkıda solo vokal yaparken, Ümit Sayın’da “Yeter” isimli şarkıda Betül Demir’e eşlik etti.

“Süper” isimli albümde, Betül Demir’in düet yaptığı bir diğer isim de Harun Kolçak… Ünlü şarkıcı, “Pişmanım” isimli harika bir aşk şarkısına sesi ile hayat verdi. Betül Demir, “Süper” albümünde başarıyı yakalamak için repertuara önem verdi. Sude Bilge Demir, Sezen Aksu, Güven Baran, Sinan Akçıl, Fettah Can, gibi popüler isimlerin şarkılarını yorumladı. İyi bir sound yakalamak içinse Türkiye’nin en iyi aranjörleri olan Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Emre Irmak, Gürsel Çelik, Caner Tepecik, Erdem Kınay gibi isimleri tercih etti.

Processing your request, Please wait....

Albüm Kapaklari

Tracks

01.Süper
02.Bir Ara
03.Son Nokta
04.Aşk Bekliyor
05.Yeter
06.Değiştim
07.Kaçtım (Pişmanım - Düet Harun Kolçak)
08.Sağol
09.Uzak Uzak
10.Beklerim
11.Balkaram
12.Kabuk (Retugee)
13.Yalnız Git
14.Armağan
15.Sensiz Şehri

Albüm indirme linkleri (download links) Link(ler)i görebilmek için Register ya da Log in yap!


Bu müzik albümü 1,674 kere görüntülendi.

Tagler: , , ,

This entry was posted on Sunday, June 29th, 2008 at 21:00 and is filed under Albüm. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

0 responses so far!

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Yorum Yazin